
INGYENES A SZÁLLÍTÁS: GLS csomagpontba és automatába 45.000 Ft felett / GLS házhozszállítással 82.550 Ft felett
Vásároljon kényelmesen, és válassza a csomagpontos vagy csomagautomatás átvételt – rugalmas, gyors és praktikus megoldás.
Csiszolószalag 75x2000 P 36 INOX
INOX csiszolószalag 75×2000 mm Z36 – végtelenített ipari szalag durva fémmegmunkáláshoz
A végtelenített INOX csiszolószalag 75×2000 mm Z36 egy vászon alapú, cirkon szemcsés ipari csiszolószalag, amelyet rozsdamentes és ötvözött fémek hatékony megmunkálására terveztek. A Z36 szemcseméret a durva csiszolási műveletekhez ideális, ahol fontos a gyors anyagleválasztás és a felületi egyenetlenségek eltüntetése. A cirkon szemcsék csak nagy nyomás alatt törnek, így a szalag hosszú élettartamot és stabil teljesítményt biztosít még keményebb fémek esetén is. A végtelenített kialakítás lehetővé teszi a folyamatos munkavégzést ipari szalagcsiszológépen.
Főbb jellemzők
-
Méret: 75 × 2000 mm
-
Szemcseméret: Z36 – durva csiszoláshoz
-
Alapanyag: vászon hordozó
-
Szemcsetípus: cirkon – nyomásra törő, kopásálló
-
Kivitel: végtelenített, ipari felhasználásra
-
Alkalmazás: rozsdamentes acél, ötvözött fémek, nehéz szerkezeti anyagok
Ajánlott felhasználás
Ideális választás hegesztési varratok előcsiszolásához, oxidrétegek eltávolításához, valamint felületi hibák durva kiegyenlítésére. Kiválóan használható gyártási környezetben, fémipari műhelyekben, ahol a nagy igénybevételű csiszolás mindennapos.
Előnyök
-
Z36 szemcseméret a hatékony anyagleválasztásért
-
Cirkon szemcsék a tartósságért és nyomásállóságért
-
Vászon alap a stabil, mégis rugalmas munkavégzéshez
-
Végtelenített kialakítás a megszakításmentes csiszoláshoz
-
Megbízható teljesítmény ipari környezetben
Válassza ezt a Z36 INOX csiszolószalagot, ha a cél a gyors, erőteljes és tartós durvacsiszolás – rendeljen most!
75x2000
